Wkręty do tarasu SIHGA

 

 

Wkręty SIHGA cechuje wysoka wytrzymałośc na peknięcia oraz odpornośc na korozję dzięki zastosowaniu do ich wykonania utwardzonej cieplnie stali nierdzewnej.

Zastosowane końcówki wkręta gwarantują szybkie i prawne osadzenie, natomiast zintegrowane rowki frezarskie znajdujące sie na trzpieniu oraz powłoka zmniejszajaca tarcie gwarantuja łatwe wkręcenie. Ostre krawędzie gwinty zapewnieja stabilne osadzenie w drewnie.

Opatentowana wielostopniowa głowica sprężająca L-GoFix® MS łączy w sobie wysoką siłę wyciągająca przy niewielkiej średnicy głowicy. Płaskie zakończenie głowicy nadaje powierzchni czysty oraz estetyczny wygląd i w ten sposób podwyższa standard konstrukcyjnej ochrony drewna.

 

W przypadku miękkich gatunków drewna, jak modrzew, daglezja, sosna L-GoFix® MS wkręcany może być łatwo i czysto od góry bez wiercenia i pogłębiania oraz bez wywoływania naprężeń w drewnie!

W przypadku twardych gatunków drewna, jak na przykład drewno egzotyczne lub w przypadku drewna termicznie zmodyfikowanego należy koniecznie zastosować wiertło składane TerrassenFix®.

 

 

 
Grubość

Długość

Ilość szt w opakowaniu
CenaGłówka
4,54015085,00TORX
5,060200135,00TORX

 

Wiertło składane ze stali nierdzewnej TerrassenFix®

Wiertło składane umożliwia wykonywanie wiercenia wstępnego oraz pogłębiania w jednej czynności roboczej i nadaje się do wszystkich konstrukcji drewnianych tarasów.
Wiercenie i pogłębianie za pomocą wiertła składanego TerrassenFix® jest dokładnie skojarzone z utwardzanymi cieplnie wkrętami SIHGA® ze stali nierdzewnej o nazwie L-GoFix® MS oraz L-BohrFix® MB o średnicy 5 mm.

Wiertło i pogłębiacz wykonane są z utwardzanej cieplnie stali nierdzewnej, co pozwala uniknąć wszelkich niekorzystnych zjawisk korozyjnych.

 
Wiertło składane TerrassenFix®

145,00 zł/szt